Eitech Electro AB

Läs mer om Eitech Electro AB med org.nummer 556469-0732.
Se vilka certifikat företaget har, finansiell information och se om företaget har några
anmärkningar. Lämna ditt omdöme efter avslutat arbete.

Om företaget

FirmanamnEitech Electro AB
Adress KNIPPLEKULLEN 11, 41705, Göteborg
Organisationsnummer 556469-0732
BolagsformAktiebolag
Registrerat1993-06-24
MomsregistreratJa
F-skattJa
Reg. som arbetsgivareJa
StatusBolaget är aktivt
 
Branscher

Kontroll av anmärkningar

Efter kontroll har vi har tyvärr hittat minst ett av följande:
Har eller har haft en ansökan hos Kronofogden de senaste 3 åren.
Kontrollerat 2024-02-19
Som en offerttjänst borde fungera

Beskriv projektet, matchas med experter och jämför offerter – helt gratis!

  • Mötesplats med 80 070 experter
  • Rikstäckande
  • Gratis offertförfrågan
  • BYGG.se följer projektet från start till mål
  • Digitala avtal
  • Dokumenthantering av projektet
  • Kvalitetskontroll
HITTA EXPERT
Gratis offerttjänst

Bokslut och nyckeltal

 2022-122021-122020-12
Omsättning148290515827411397155
Resultat efter finansnetto689814059713306
Aktiekapital345313453134531
Antal anställda375392561
Kassalikviditet161,62%131,23%125,99%
Riskbuffert16,21%8,98%3,51%
Vinstmarginal4,7%2,56%0,95%
 
 2022-12
Omsättning1482905
Resultat efter finansnetto68981
Aktiekapital34531
Antal anställda375
Kassalikviditet161,62
Riskbuffert16,21
Vinstmarginal4,7
 
 2021-12
Omsättning1582741
Resultat efter finansnetto40597
Aktiekapital34531
Antal anställda392
Kassalikviditet131,23
Riskbuffert8,98
Vinstmarginal2,56
 
 2020-12
Omsättning1397155
Resultat efter finansnetto13306
Aktiekapital34531
Antal anställda561
Kassalikviditet125,99
Riskbuffert3,51
Vinstmarginal0,95

Eitech Electro AB Omdömen

Var först med att lämna ett omdöme.

Är det här ditt företag?

Ta del av erbjudandet av en premiumsida och få fler kunder via BYGG.se.