ApQ El AB

Läs mer om ApQ El AB med org.nummer 556540-0602.
Se vilka certifikat företaget har, finansiell information och se om företaget har några
anmärkningar. Lämna ditt omdöme efter avslutat arbete.

Om företaget

FirmanamnApQ El AB
Adress LOCKARPSVÄGEN 6 C, 21376, Malmö
Organisationsnummer 556540-0602
BolagsformAktiebolag
Registrerat1997-03-04
MomsregistreratJa
F-skattJa
Reg. som arbetsgivareJa
StatusBolaget är aktivt
 
Branscher

Kontroll av anmärkningar

Efter kontroll hittar vi inget registrerat beslut kring anmärkning, ansökan, skuldsaldo, utmätning eller konkursbeslut.
Kontrollerat 2024-07-24
Som en offerttjänst borde fungera

Beskriv projektet, matchas med experter och jämför offerter – helt gratis!

  • Mötesplats med 80 070 experter
  • Rikstäckande
  • Gratis offertförfrågan
  • BYGG.se följer projektet från start till mål
  • Digitala avtal
  • Dokumenthantering av projektet
  • Kvalitetskontroll
HITTA EXPERT
Gratis offerttjänst

Bokslut och nyckeltal

 2022-122021-122020-12
Omsättning355403303760291008
Resultat efter finansnetto2069298826370
Aktiekapital960096009600
Antal anställda175179186
Kassalikviditet137,96%126,4%124%
Riskbuffert16,94%6,79%4,47%
Vinstmarginal6%3,24%2,07%
 
 2022-12
Omsättning355403
Resultat efter finansnetto20692
Aktiekapital9600
Antal anställda175
Kassalikviditet137,96
Riskbuffert16,94
Vinstmarginal6
 
 2021-12
Omsättning303760
Resultat efter finansnetto9882
Aktiekapital9600
Antal anställda179
Kassalikviditet126,4
Riskbuffert6,79
Vinstmarginal3,24
 
 2020-12
Omsättning291008
Resultat efter finansnetto6370
Aktiekapital9600
Antal anställda186
Kassalikviditet124
Riskbuffert4,47
Vinstmarginal2,07

ApQ El AB Omdömen

Var först med att lämna ett omdöme.

Är det här ditt företag?

Ta del av erbjudandet av en premiumsida och få fler kunder via BYGG.se.