ANNONS

Sven Jinert Aktiebolag

Läs mer om Sven Jinert Aktiebolag med org.nummer 556325-1528. Se vilka certifikat företaget har, finansiell information och se om företaget har några anmärkningar. Lämna ditt omdöme efter avslutat arbete.

Om Sven Jinert Aktiebolag

Firmanamn Sven Jinert Aktiebolag
Adress BOX 48, 28121, Hässleholm
Org.nummer 556325-1528
Bolagsform Aktiebolag
Registrerat 1988-05-04
Momsregistrerat Ja
F-skatt Ja
Arbetsgivare Ja
Status Bolaget är aktivt

Tjänster

Grävning • Schaktning

Område

Hässleholm

Bokslut och nyckeltal

  2025-122024-122023-12
Omsättning 137492611893191034100
Resultat efter finansnetto 407695039367659
Aktiekapital 100001000010000
Antal anställda 445400347
Kassalikviditet 88,32%87,99%95,72%
Riskbuffert 1,42%1,99%3,79%
Vinstmarginal -0,38%-0,1%2,75%
 
  2025-12
Omsättning 1374926
Resultat efter finansnetto 40769
Aktiekapital 10000
Antal anställda 445
Kassalikviditet 88,32
Riskbuffert 1,42
Vinstmarginal -0,38
 
  2024-12
Omsättning 1189319
Resultat efter finansnetto 50393
Aktiekapital 10000
Antal anställda 400
Kassalikviditet 87,99
Riskbuffert 1,99
Vinstmarginal -0,1
 
  2023-12
Omsättning 1034100
Resultat efter finansnetto 67659
Aktiekapital 10000
Antal anställda 347
Kassalikviditet 95,72
Riskbuffert 3,79
Vinstmarginal 2,75

Sven Jinert Aktiebolag Omdömen

Var först med att lämna ett omdöme.

Är det här ditt företag?

Ta del av erbjudandet av en premiumsida och få fler kunder via BYGG.se.

Ta del av erbjudandet

Kontroll av anmärkningar

Efter kontroll hittar vi inget registrerat beslut kring anmärkning, ansökan, skuldsaldo, utmätning eller konkursbeslut.
Kontrollerat 2026-10-21

Vill du ha en offert?

Beskriv ditt projekt, jämför offerter och matchas med 98 575 experter – alltid gratis!

Hitta expert